InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandideerimine.

2 posters

Go down

Kandideerimine. Empty Kandideerimine.

Postitamine  DefendGaming6 Laup Apr 27, 2013 11:55 am

Teie minecrafti nimi: DefendGaming6
Pärisnimi: Egert
Vanus: 12 kohe 13
Miks soovite saada moderaatorit? Moderaatoriks Moderaatoriks soovin saada sellepärast ,et ma tahan aidata serveril tabamiseks noduse jne hackide kasutajate kinni pidamiseks
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Ma olen mänginud InfGaming serveris 4 kuud umbes
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Moderaatoriks peaksin ma selle pärast saama ,et oleks rohkem aitajaid serveris ja ma oskan ka plugineid kasutada jne hacke tuvastada
On teil soovitajaid? Ei ole ...
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? Minecrafti olen ma pelanud umbes 6 aastat
Mitu tundi päevas mängite? päevas mängin umbes 3-7 h mõni kord kui palju õppida siis vähem 1-3 h
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah on küll
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Ma olen selliste pluginatega kokku puutunud nagu nt : WorldEdit , HawkEye , ja teised karistus commandid

DefendGaming6
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 5
Join date : 27/04/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine. Empty Re: Kandideerimine.

Postitamine  Crohme Püh Apr 28, 2013 3:37 pm

DefendGaming6 kirjutas:Teie minecrafti nimi: DefendGaming6
Pärisnimi: Egert
Vanus: 12 kohe 13
Miks soovite saada moderaatorit? Moderaatoriks Moderaatoriks soovin saada sellepärast ,et ma tahan aidata serveril tabamiseks noduse jne hackide kasutajate kinni pidamiseks
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Ma olen mänginud InfGaming serveris 4 kuud umbes
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Moderaatoriks peaksin ma selle pärast saama ,et oleks rohkem aitajaid serveris ja ma oskan ka plugineid kasutada jne hacke tuvastada
On teil soovitajaid? Ei ole ...
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? Minecrafti olen ma pelanud umbes 6 aastat
Mitu tundi päevas mängite? päevas mängin umbes 3-7 h mõni kord kui palju õppida siis vähem 1-3 h
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah on küll
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Ma olen selliste pluginatega kokku puutunud nagu nt : WorldEdit , HawkEye , ja teised karistus commandid
Vastuvõetud! Suheldud skype teel
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele