InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandideerimine

2 posters

Go down

Kandideerimine Empty Kandideerimine

Postitamine  tents Esm Märts 04, 2013 2:55 pm

Teie minecrafti nimi:tents
Pärisnimi:Aaron Anders
Vanus:10 kohe 11
Miks soovite saada moderaatorit? Sellepärast soovin saada ,et saab inimes aidata vms ja ägedaid ehitisi teha vms.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris?Olen mänginud umbes 5-7 kuud äkki võibolla vähem ,aga ei tea eriti umbes ütlesin.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?Sellepärast ,et oskan world editiga jamada või wandiga vms ja olen serveris aktiivne ja mulle meeldib inimesi aidata.
On teil soovitajaid?Soovitajaid pole ,aga mu vend oli siin (foorumis) ja ütles ,et mingi moderaatori kandideerimine on vms.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? 2 a. umbes vms
Mitu tundi päevas mängite? 3-5 tundi. Mõnikord isegi 8 või 7 h
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Moderaatorina pole ,aga on adminstraatoriga ja VIP ++ -iga.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? World edit ,faction jne

tents

Postituste arv : 3
Join date : 04/03/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Küsimused sulle

Postitamine  Crohme Esm Märts 04, 2013 6:12 pm

paar Testi sulle.

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?
5.Kuidas panna protecti?
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Kandideerimine

Postitamine  tents Esm Märts 04, 2013 8:01 pm

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga - kirjutad chati /hawk tool ja vajutad blocki peale siis annab kogu informatsiioni selle blocki kohta vms.
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke - /lb rollback player... vist oli nimona
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa - algul ähvardan teda ja kui edasi spämmab siis /mute Peeter123
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?/timeban Peeter123 1d 6h 2m 1s

5.Kuidas panna protecti? algul paned //wand siis märgid ala siis /expand vert siis kirjutad /region define protinimi ja kui tahad kedagi lisada protti siis kirjutad /region addowner protinimi ja inimene keda tahad lisada.
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri - Ma eriti su küsimusest aru ei sa aga ma teen nimodi kuidas aru sain
1.OMANIK
2.ADMIN
3.MODERAATOR
4.VIP
5.CREATIVE
6.PLAYER

tents

Postituste arv : 3
Join date : 04/03/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Valed

Postitamine  Crohme Teis Märts 05, 2013 12:41 pm

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga - kirjutad chati /hawk tool ja vajutad blocki peale siis annab kogu informatsiioni selle blocki kohta vms.
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke - /lb rollback player... vist oli nimona
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa - algul ähvardan teda ja kui edasi spämmab siis /mute Peeter123
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?/timeban Peeter123 1d 6h 2m 1s

5.Kuidas panna protecti? algul paned //wand siis märgid ala siis /expand vert siis kirjutad /region define protinimi ja kui tahad kedagi lisada protti siis kirjutad /region addowner protinimi ja inimene keda tahad lisada. ( Muidu Õige aga 2 erandit ja siis panemine muutib )
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri - Ma eriti su küsimusest aru ei sa aga ma teen nimodi kuidas aru sain
1.OMANIK
2.ADMIN
3.MODERAATOR
4.VIP
5.CREATIVE
6.PLAYER'

Punkid 2.5/6 Vasta 1 kord veel ja kui valesti läheb siis on Tagasilükatud
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Kandideerimine

Postitamine  tents Teis Märts 05, 2013 2:45 pm

2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke - /co i <radius> võibolla käis sinna /co asemel /lb , aga ma eriti hästi seda ei tea
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa - algul ütlen talle et kui veel spämmad siis võtan sul ranki maha ja kui spämmabki siis võtan temalt ranki maha. Või panen talle kohe mute või [kick ja selle põhjuseks: kui veel spämmad siis mute või rank maas.
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks? /timeban Peeter123 1d 6h 2min 1sec
võibolla käis sinna /timebani asemel lihtsalt /ban
5.Kuidas panna protecti? - algul paned //wand siis märgin ala siis kirjutad /region define protinimi

tents

Postituste arv : 3
Join date : 04/03/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Valed

Postitamine  Crohme Teis Märts 05, 2013 3:04 pm

Nüüd Kõik valed ennem oli peaaegu.
TAGASILÜKATUD
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Re: Kandideerimine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele