InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kandideerimine

2 posters

Go down

kandideerimine Empty kandideerimine

Postitamine  Meins12 Püh Märts 03, 2013 9:32 am


Teie minecrafti nimi:meins12
Pärisnimi:Karel
Vanus:13
Miks soovite saada moderaatorit?Ma sooviks aidata teisi inimesi , kes abi vajavad ning saata korda midagi head , korrapärast serverile.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris?Paar kuud
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?Ma saaks aidata teisi inimesi , olen viisakas ja abivalmis , alati olen kohal kui keegi vajab
On teil soovitajaid?Ei
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?3-4 aastat pausidega
Mitu tundi päevas mängite?keskmiselt 1-2 tundi
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?Jah olen olnud blazecraftis admin
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?.Sellised tavalised , mis on servudes.Kuigi on plugin , mille nime ma täpselt ma ei tea , väga kasulik.Kui võtab puutüve alumise blocki ära , kukub kogu puutüvi kokku , lehed ka


Meins12

Postituste arv : 10
Join date : 03/03/2013

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Crohme Püh Märts 03, 2013 9:39 am

Meins12 kirjutas:
Teie minecrafti nimi:meins12
Pärisnimi:Karel
Vanus:13
Miks soovite saada moderaatorit?Ma sooviks aidata teisi inimesi , kes abi vajavad ning saata korda midagi head , korrapärast serverile.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris?Paar kuud
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?Ma saaks aidata teisi inimesi , olen viisakas ja abivalmis , alati olen kohal kui keegi vajab
On teil soovitajaid?Ei
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?3-4 aastat pausidega
Mitu tundi päevas mängite?keskmiselt 1-2 tundi
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?Jah olen olnud blazecraftis admin
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?.Sellised tavalised , mis on servudes.Kuigi on plugin , mille nime ma täpselt ma ei tea , väga kasulik.Kui võtab puutüve alumise blocki ära , kukub kogu puutüvi kokku , lehed ka


Minu andemete järgi alustasid sa mängimist seenädal.
Aga paar Testi sulle.

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?
5.Kuidas panna protecti?
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Meins12 Püh Märts 03, 2013 3:37 pm

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga -algul kirjutad /hc tool ja vajutad selle blocki alla mis griifiti.Seal näed , kes on selle pannud , kes ära lõhkunud ja kas creativis või survivalis
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke-lähed server failidesse , seal paned serveri kinni ning backup failides võtad aega tagasi servul
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa-ma mutin tema ära commandiga /mute player
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?-/ban Peeter123 perm 1.6.2.1
5.Kuidas panna protecti?/region claim regionname player
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri-ma ei tea kas sa mõtled admini suhtes , kellele abi pakkuda , aga siin minu arvamus
1.OMANIK
2.ADMIN
3.MODERAATOR
4.VIP
5.CREATIVE
6.PLAYER


Meins12

Postituste arv : 10
Join date : 03/03/2013

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Crohme Püh Märts 03, 2013 4:04 pm

Meins12 kirjutas:1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga -algul kirjutad /hc tool ja vajutad selle blocki alla mis griifiti.Seal näed , kes on selle pannud , kes ära lõhkunud ja kas creativis või survivalis
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke-lähed server failidesse , seal paned serveri kinni ning backup failides võtad aega tagasi servul
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa-ma mutin tema ära commandiga /mute player
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?-/ban Peeter123 perm 1.6.2.1
5.Kuidas panna protecti?/region claim regionname player
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri-ma ei tea kas sa mõtled admini suhtes , kellele abi pakkuda , aga siin minu arvamus
1.OMANIK
2.ADMIN
3.MODERAATOR
4.VIP
5.CREATIVE
6.PLAYER

2. Vale 3.vale 5.vale 4.vale

Punktid 2/6

tagasilükatud
Põhjus teatsid ainult kahte asja
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele