InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandideerimine

2 posters

Go down

Kandideerimine Empty Kandideerimine

Postitamine  derfiebeR Püh Märts 03, 2013 8:10 pm

Teie minecrafti nimi:derfieber
Pärisnimi:Sander
Vanus:13 suvepoole 14
Miks soovite saada moderaatorit? Sest ma olen aktiivne ja ma saan paljudega hästi läbi Smile
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? ammm pmst algusestpeale :S
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Sest ma olen pidevalt online ja ma oskan, Wandiga ümber käia
On teil soovitajaid? Jah, üks sõber kes on servus BigAdmin
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? Mingi 2 pool ??
Mitu tundi päevas mängite? Kas te mõtlete serveris või ültse minecrafti kokku ?, Serveris mängin nii 1h v 30m kuidas kunagi ja kokku mingi päevas 4-5h + Infgamingus!
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah on kül
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Wandiga peamiselt jne...

derfiebeR

Postituste arv : 2
Join date : 03/03/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Re: Kandideerimine

Postitamine  Crohme Püh Märts 03, 2013 8:57 pm

derfiebeR kirjutas:Teie minecrafti nimi:derfieber
Pärisnimi:Sander
Vanus:13 suvepoole 14
Miks soovite saada moderaatorit? Sest ma olen aktiivne ja ma saan paljudega hästi läbi Smile
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? ammm pmst algusestpeale :S
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Sest ma olen pidevalt online ja ma oskan, Wandiga ümber käia
On teil soovitajaid? Jah, üks sõber kes on servus BigAdmin
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? Mingi 2 pool ??
Mitu tundi päevas mängite? Kas te mõtlete serveris või ültse minecrafti kokku ?, Serveris mängin nii 1h v 30m kuidas kunagi ja kokku mingi päevas 4-5h + Infgamingus!
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah on kül
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Wandiga peamiselt jne...
Minu andemete järgi alustasid sa mängimist seenädal.
Aga paar Testi sulle.

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks?
5.Kuidas panna protecti?
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Re: Kandideerimine

Postitamine  derfiebeR Esm Märts 04, 2013 2:40 pm

1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga: Oli nii et kirjutad /hc tool ja siis vajutad blocki või asja peale ?
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke: Kas see polnud paned ala nime ja siis undo ???
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa: Algul ähvardan siis Mute
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks? /timeban 1d 6h 2m 1
5.Kuidas panna protecti?: Mine googelda xD ei tegelt ma oskan lihtsalt ma ei viitsi hakata siia kirjutama, lol ega ma ns ei tulnud siia kandideerima
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri: Ei saa su kysimusest aru :S
+
Kui saa tahad rohkem minust teada siis addi skype: sander.aka.g olen cookie monsteri pildiga hihi Smile

derfiebeR

Postituste arv : 2
Join date : 03/03/2013

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Re: Kandideerimine

Postitamine  Crohme Esm Märts 04, 2013 6:11 pm

derfiebeR kirjutas:1.Kuidas leida greiferit Hawkeye abiga: Oli nii et kirjutad /hc tool ja siis vajutad blocki või asja peale ?
2.Kuidas rollibackida 30 blocki raadiuses greifitud blocke: Kas see polnud paned ala nime ja siis undo ???
3.Mis teed Kui [V.I.P]Peeter123 Spammib 5 korda Hahhaa: Algul ähvardan siis Mute
4.Kuidas panna Peeter123-ele banni üheks päevaks kuueks tunniks kaheks minutiks ja üheks sekundiks? /timeban 1d 6h 2m 1
5.Kuidas panna protecti?: Mine googelda xD ei tegelt ma oskan lihtsalt ma ei viitsi hakata siia kirjutama, lol ega ma ns ei tulnud siia kandideerima
6.Kes on abisaamis eelisjärjekorras--> Tee nimekiri: Ei saa su kysimusest aru :S
+
Kui saa tahad rohkem minust teada siis addi skype: sander.aka.g olen cookie monsteri pildiga hihi Smile
Tagasilükkatud
Põhjus: Liiga Lapsik text
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Kandideerimine Empty Re: Kandideerimine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele