InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kandideerimine

2 posters

Go down

kandideerimine Empty kandideerimine

Postitamine  Jcarazzato Teis Märts 19, 2013 3:16 pm

Teie minecrafti nimi:Jcarazzato
Pärisnimi:ei avalda(priivtsuse mõttes)
Vanus:11
Miks soovite saada moderaatorit?Ma saaksin aidata teisi ja ma tean inimesi kes ropendavad ning ei ole ausad.Tahaksin ka suuremaid commande millega saaks aidata teisi paremini ning ka sind crohme.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Üks kolm , neli kuud.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?Ma oskan palju commande nende hulgas protti panemine, hawk tool ehk millega saab vaatata plokki panemint ja lõhkumist.Veel ban,kick, nick jms.
On teil soovitajaid?No mõned ikka on.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?3-4 aastat.
Mitu tundi päevas mängite?Oleneb päevast.Argipäevadel 1-3h aga laupäeval ja pühapäeval umbes 2-8h oleneb.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?Ja on küll ma olen olnud 2 korda op ja praegu ühes servus olen abiomanik.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?Admincmd,premissionsex ja vist olen veel aga ei tule meelde praegu.

Jcarazzato

Postituste arv : 5
Join date : 19/03/2013

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Üks asi veel!

Postitamine  Jcarazzato Kolm Märts 20, 2013 3:40 pm

Ma nimelt mängisin "rass" nime all aga läksin üle Jcarazzato nimele ja rassi kasutajat ma ei kasuta enam tavaliselt kui siis prott ehitamine jms.Sellepärast ma olengi 3-4 kuud mänginud.


Jcarazzato

Postituste arv : 5
Join date : 19/03/2013

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Crohme Nelj Märts 21, 2013 1:13 pm

Jcarazzato kirjutas:Teie minecrafti nimi:Jcarazzato
Pärisnimi:ei avalda(priivtsuse mõttes)
Vanus:11
Miks soovite saada moderaatorit?Ma saaksin aidata teisi ja ma tean inimesi kes ropendavad ning ei ole ausad.Tahaksin ka suuremaid commande millega saaks aidata teisi paremini ning ka sind crohme.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Üks kolm , neli kuud.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?Ma oskan palju commande nende hulgas protti panemine, hawk tool ehk millega saab vaatata plokki panemint ja lõhkumist.Veel ban,kick, nick jms.
On teil soovitajaid?No mõned ikka on.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?3-4 aastat.
Mitu tundi päevas mängite?Oleneb päevast.Argipäevadel 1-3h aga laupäeval ja pühapäeval umbes 2-8h oleneb.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?Ja on küll ma olen olnud 2 korda op ja praegu ühes servus olen abiomanik.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?Admincmd,premissionsex ja vist olen veel aga ei tule meelde praegu.

Alguses antke IP kus te olete abiomanik PM-iga ja oma nimi ka sealt
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Vabandust.

Postitamine  Jcarazzato Nelj Märts 21, 2013 1:46 pm

See kus ma olen abiomanik vastus, läks kogemata sinna teiste kanditeerimiste alla.Ma olen ss JoonasLassi servus abiomanik.See servu on hamachi servu ja kui ei usu ,et ma seal abiomanik ss küsi JoonasLassi käest. Smile

Jcarazzato

Postituste arv : 5
Join date : 19/03/2013

Tagasi üles Go down

kandideerimine Empty Re: kandideerimine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele