InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

2 posters

Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  RustGaming Laup Märts 09, 2013 6:23 am

Teie minecrafti nimi:Minu Mc sisene nimi on RustGaming
Pärisnimi:Ei soovi avaldada(privaatsuse mõttes)
Vanus:Juuni ,14 saan 13
Miks soovite saada moderaatorit?:Olen kokkupuutunud siin serveris kiusajate ja griiferitega.Se ilmselt aladab serveri mainet ja ei tõsta rahva hulka.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris?:Üldiselt vähe.Kuid siiski olen proffesionaalne erinevates serveri hooldustöödes kuiga pluginatega.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?:Nagu mainisin olen näinud griifereid ja oskan pluginaid kõvasti,Olen ka olnud modena 3 korda,1 abiomanik,1 omanik ja 2 korda olen serverit aidanud kaasa üleval hoidmisel.
On teil soovitajaid?:No ei oska kohe mainida :(Vb neid on kuna ma üpris uus liige ja ei ole veel kellegile silma paistnud.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?1.5 alates.Ostsin viie euroga mc .
Mitu tundi päevas mängite?:Üpris palju .Kokku võttes umbes 6-7 h.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?:Jah,juba mainisin seda.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?:Authme,WorldQuard,WorldEdit,ChestShop ja neid on küllalt veel,kui soovite saate mind katsetada või midagi sarnast.Ei soovi mingid ebamääralt lebot asja. Väga õnnelik :D
RustGaming
RustGaming

Postituste arv : 9
Join date : 09/03/2013

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  Crohme Laup Märts 09, 2013 1:22 pm

RustGaming kirjutas:Teie minecrafti nimi:Minu Mc sisene nimi on RustGaming
Pärisnimi:Ei soovi avaldada(privaatsuse mõttes)
Vanus:Juuni ,14 saan 13
Miks soovite saada moderaatorit?:Olen kokkupuutunud siin serveris kiusajate ja griiferitega.Se ilmselt aladab serveri mainet ja ei tõsta rahva hulka.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris?:Üldiselt vähe.Kuid siiski olen proffesionaalne erinevates serveri hooldustöödes kuiga pluginatega.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama?:Nagu mainisin olen näinud griifereid ja oskan pluginaid kõvasti,Olen ka olnud modena 3 korda,1 abiomanik,1 omanik ja 2 korda olen serverit aidanud kaasa üleval hoidmisel.
On teil soovitajaid?:No ei oska kohe mainida :(Vb neid on kuna ma üpris uus liige ja ei ole veel kellegile silma paistnud.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti?1.5 alates.Ostsin viie euroga mc .
Mitu tundi päevas mängite?:Üpris palju .Kokku võttes umbes 6-7 h.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina?:Jah,juba mainisin seda.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud?:Authme,WorldQuard,WorldEdit,ChestShop ja neid on küllalt veel,kui soovite saate mind katsetada või midagi sarnast.Ei soovi mingid ebamääralt lebot asja. Väga õnnelik :D
Hea Mulje Jäeb Smile

Testid sulle siis.

1.Kuidas käitud...[VIP]Peeter123 spammib 10 korda "Mu*n"
2.Kuidas leida Greifereid Kasutades (Hawkeye)
3.kuidas panna protecti nimeta kõik commandid.Külale ja privaatmajale pannakse erinevalt
4.Kuidas Bannida Peeter123-e üheks päevaks kolmeks tunniks neljaks minutiks ja üheks sekundiks?
5.Mitmendast plokist alates pannakse Banni Ja kellele? ja kui kauaks?
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  RustGaming Laup Märts 09, 2013 1:30 pm

1.Kuidas käitud...[VIP]Peeter123 spammib 10 korda "Mu*n"-Panen mute,vastavalt sõnale või arvule.Kui on tärn ei tea täpselt,kas panen või ei kuid spammi eest umbes 3h mute
2.Kuidas leida Greifereid Kasutades (Hawkeye)-/hawk here [radius](oleneb suurusest)
3.kuidas panna protecti nimeta kõik commandid.Külale ja privaatmajale pannakse erinevalt/wand,//expand,/region /region (igast nt flag:/region flag greeting,farewell
4.Kuidas Bannida Peeter123-e üheks päevaks kolmeks tunniks neljaks minutiks ja üheks sekundiks?/ban Peeter123 1d 3h 4m 1s
5.Mitmendast plokist alates pannakse Banni Ja kellele? ja kui kauaks?Ei mõista küsimust.Ehk seletate mulle üle.!?
RustGaming
RustGaming

Postituste arv : 9
Join date : 09/03/2013

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  Crohme Laup Märts 09, 2013 1:35 pm

RustGaming kirjutas:1.Kuidas käitud...[VIP]Peeter123 spammib 10 korda "Mu*n"-Panen mute,vastavalt sõnale või arvule.Kui on tärn ei tea täpselt,kas panen või ei kuid spammi eest umbes 3h mute
2.Kuidas leida Greifereid Kasutades (Hawkeye)-/hawk here [radius](oleneb suurusest)
3.kuidas panna protecti nimeta kõik commandid.Külale ja privaatmajale pannakse erinevalt/wand,//expand,/region /region (igast nt flag:/region flag greeting,farewell
4.Kuidas Bannida Peeter123-e üheks päevaks kolmeks tunniks neljaks minutiks ja üheks sekundiks?/ban Peeter123 1d 3h 4m 1s
5.Mitmendast plokist alates pannakse Banni Ja kellele? ja kui kauaks?Ei mõista küsimust.Ehk seletate mulle üle.!?
Palun tehke uuesti
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  RustGaming Laup Märts 09, 2013 1:48 pm

Crohme kirjutas:
RustGaming kirjutas:1.Kuidas käitud...[VIP]Peeter123 spammib 10 korda "Mu*n"-Panen mute,vastavalt sõnale või arvule.Kui on tärn ei tea täpselt,kas panen või ei kuid spammi eest umbes 3h mute
2.Kuidas leida Greifereid Kasutades (Hawkeye)-/hawk here [radius](oleneb suurusest)
3.kuidas panna protecti nimeta kõik commandid.Külale ja privaatmajale pannakse erinevalt/wand,//expand,/region /region (igast nt flag:/region flag greeting,farewell
4.Kuidas Bannida Peeter123-e üheks päevaks kolmeks tunniks neljaks minutiks ja üheks sekundiks?/ban Peeter123 1d 3h 4m 1s
5.Mitmendast plokist alates pannakse Banni Ja kellele? ja kui kauaks?Ei mõista küsimust.Ehk seletate mulle üle.!?
Palun tehke uuesti
1.Kui mute ei pane siis lühiajaline ban võibolla nt(poolteist h)
2.Vabandust /Hawk tool > Saan puidu ja vajutan sellega griifitud asukohta.
3.Se on minuteada viis kuidas panna :/wand ,Märgin ala ,Võib panna //expand vert ,Siis tuleb /region define [ProtNimi] [Owner]

Ei tea kuid mina teen neid tegevusi nii Sad
RustGaming
RustGaming

Postituste arv : 9
Join date : 09/03/2013

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  Crohme Laup Märts 09, 2013 1:52 pm

RustGaming kirjutas:
Crohme kirjutas:
RustGaming kirjutas:1.Kuidas käitud...[VIP]Peeter123 spammib 10 korda "Mu*n"-Panen mute,vastavalt sõnale või arvule.Kui on tärn ei tea täpselt,kas panen või ei kuid spammi eest umbes 3h mute
2.Kuidas leida Greifereid Kasutades (Hawkeye)-/hawk here [radius](oleneb suurusest)
3.kuidas panna protecti nimeta kõik commandid.Külale ja privaatmajale pannakse erinevalt/wand,//expand,/region /region (igast nt flag:/region flag greeting,farewell
4.Kuidas Bannida Peeter123-e üheks päevaks kolmeks tunniks neljaks minutiks ja üheks sekundiks?/ban Peeter123 1d 3h 4m 1s
5.Mitmendast plokist alates pannakse Banni Ja kellele? ja kui kauaks?Ei mõista küsimust.Ehk seletate mulle üle.!?
Palun tehke uuesti
1.Kui mute ei pane siis lühiajaline ban võibolla nt(poolteist h)
2.Vabandust /Hawk tool > Saan puidu ja vajutan sellega griifitud asukohta.
3.Se on minuteada viis kuidas panna :/wand ,Märgin ala ,Võib panna //expand vert ,Siis tuleb /region define [ProtNimi] [Owner]

Ei tea kuid mina teen neid tegevusi nii Sad
Tagasilükatud!, võite veel proovida!
Jah, 2,3 õige 1 vale esimene ongi selline mille vastu pidevalt eksitakse . soovitan reeglei lugeda.
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Sry

Postitamine  RustGaming Laup Märts 09, 2013 1:57 pm

1.Kuna serveri liige on vip siis teda ei karistata!
2.Vabandust /Hawk tool > Saan puidu ja vajutan sellega griifitud asukohta.
3.Se on minuteada viis kuidas panna :/wand ,Märgin ala ,Võib panna //expand vert ,Siis tuleb /region define [ProtNimi] [Owner]

Ei tea kuid mina teen neid tegevusi nii
RustGaming
RustGaming

Postituste arv : 9
Join date : 09/03/2013

Tagasi üles Go down

Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) ! Empty Re: Moderaator:Rustgaming-Alustajale käega ei lööda :) !

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele