InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanditeerimine

2 posters

Go down

Kanditeerimine Empty Kanditeerimine

Postitamine  merrrumsi Esm Märts 04, 2013 2:08 pm

Teie minecrafti nimi: Merrumsi
Pärisnimi: Iti-Marleen Plink
Vanus: 13 ja pool
Miks soovite saada moderaatorit? Sest ma tahaks teisi aidata ja lohutada, Oleneb mis moodi.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Ee, nii-kaua, kui server kestnud on. Kuulimagnetist peale.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Mul on kogemusi ja olen aktiivne. Olne suht silma paistev oma skinni poolest, kui ka abistuse poolest.
On teil soovitajaid? Cantkillu! <3
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? 15. augustist peale aastast 2012
Mitu tundi päevas mängite? Oleneb E-N 2-3, R 3-4 ja L-P oleneb kuidas aega jääb.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jamh, olin Inglise serveris vip, mod ja siis Admin. Kahjuks to server on nüüd suletud. Server oli ka mõtetu. Seal oli vähe pluginaid.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Ee olen kohtunud, raha, ostmis silitega, wand ja rank pluginatega. Aga muidu vähestega.

merrrumsi

Postituste arv : 2
Join date : 04/03/2013

Tagasi üles Go down

Kanditeerimine Empty Re: Kanditeerimine

Postitamine  Crohme Esm Märts 04, 2013 2:25 pm

merrrumsi kirjutas:Teie minecrafti nimi: Merrumsi
Pärisnimi: Iti-Marleen Plink
Vanus: 13 ja pool
Miks soovite saada moderaatorit? Sest ma tahaks teisi aidata ja lohutada, Oleneb mis moodi.
Kui kaua olete mänginud InfGamingu serveris? Ee, nii-kaua, kui server kestnud on. Kuulimagnetist peale.
Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Mul on kogemusi ja olen aktiivne. Olne suht silma paistev oma skinni poolest, kui ka abistuse poolest.
On teil soovitajaid? Cantkillu! <3
Kui kaua olete mänginud Minecrafti? 15. augustist peale aastast 2012
Mitu tundi päevas mängite? Oleneb E-N 2-3, R 3-4 ja L-P oleneb kuidas aega jääb.
Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jamh, olin Inglise serveris vip, mod ja siis Admin. Kahjuks to server on nüüd suletud. Server oli ka mõtetu. Seal oli vähe pluginaid.
Mis Pluginatega olete kokku puutunud? Ee olen kohtunud, raha, ostmis silitega, wand ja rank pluginatega. Aga muidu vähestega.
Tagasilükkatud!
Põhjus(ed) 1.Valet on sees te pole isegi 11 aastane.
2.ei Oska selliseid pluginaid mida meil vaja
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele