InfGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soovin saada Moderaatoriks - eqz666

2 posters

Go down

Soovin saada Moderaatoriks - eqz666 Empty Soovin saada Moderaatoriks - eqz666

Postitamine  eqz666 Nelj Juun 20, 2013 2:49 pm

Teie minecrafti nimi: eqz666
  
Pärisnimi: Kalle

Vanus: 15

Miks soovite saada moderaatorit? Sellepärast kuna Soviksin mängijaid aitada protectis kui ka nii mõndades asjades mis nad vajavad .

Kui kaua olete mänginud EPK serveris? Nädalaega .

Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Just mina ei peagi saama aga seda arvab meie Kulla kallis Adminstratiiv

On teil soovitajaid? Kahjuks ei ole Sad .

Kui kaua olete mänginud Minecrafti? 5-6 aastat Koos pausidega.

Mitu tundi päevas mängite? 5-7h Oleneb asjaoludest .

Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah , Specialcraftis moderaator . Paranormal craftis olin Omanik . Lillcraftis Op ja Modearaator

Mis Pluginatega olete kokku puutunud? /ban , /kick , /mute , /jail , //set , //undo , /pex , /mob , /setspawn , /setjail , /setwarp , /kill , /banip , /kickall , /nick , /hat , /lightning , /fireball , /vanish ... .


 
                                            PROTECT


Panen //wand Siis teen Siht kohad  diagonaalis Lähen ühe siht koha juurde seal 'Vasak Klõps' Lähen teise sihtmärgi juurde seal 
'Parem Klõps' Ja siis
/expand vert
/region define (ID) Owner1 Owner2 Owner3
Ja ongi olemas .

eqz666

Postituste arv : 1
Join date : 20/06/2013

Tagasi üles Go down

Soovin saada Moderaatoriks - eqz666 Empty Re: Soovin saada Moderaatoriks - eqz666

Postitamine  Crohme Kolm Juun 26, 2013 8:09 am

eqz666 kirjutas:Teie minecrafti nimi: eqz666
  
Pärisnimi: Kalle

Vanus: 15

Miks soovite saada moderaatorit? Sellepärast kuna Soviksin mängijaid aitada protectis kui ka nii mõndades asjades mis nad vajavad .

Kui kaua olete mänginud EPK serveris? Nädalaega .

Miks peaksite just teie moderaatoriks saama? Just mina ei peagi saama aga seda arvab meie Kulla kallis Adminstratiiv

On teil soovitajaid? Kahjuks ei ole Sad .

Kui kaua olete mänginud Minecrafti? 5-6 aastat Koos pausidega.

Mitu tundi päevas mängite? 5-7h Oleneb asjaoludest .

Kas teil on eelnevaid kogemusi moderaatorina? Jah , Specialcraftis moderaator . Paranormal craftis olin Omanik . Lillcraftis Op ja Modearaator

Mis Pluginatega olete kokku puutunud? /ban , /kick , /mute , /jail , //set , //undo , /pex , /mob , /setspawn , /setjail , /setwarp , /kill , /banip , /kickall , /nick , /hat , /lightning , /fireball , /vanish ... .


 
                                            PROTECT


Panen //wand Siis teen Siht kohad  diagonaalis Lähen ühe siht koha juurde seal 'Vasak Klõps' Lähen teise sihtmärgi juurde seal 
'Parem Klõps' Ja siis
/expand vert
/region define (ID) Owner1 Owner2 Owner3
Ja ongi olemas .

Parandan "//expand vert" ja Need mis te kirjutasite on Commandid mitte pluinad Smile annan teile natukene aega parandamiseks Wink
Crohme
Crohme
Administraator
Administraator

Postituste arv : 96
Join date : 02/11/2012

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele